Tydzień z Milionerem

Ostatnio wpadł mi w ręce ebook napisany przez mojego znajomego Tomka Woźnego, którego poznałem jadąc do Warszawy na spotkanie Ebiznes w praktyce. Powieść 😉 możecie dostać na stronie http://www.tydzienzmilionerem.pl.

Szczerze powiedziawszy to nie bardzo wiedziałem jak ją potraktować ponieważ w teorii zapewne miała być kolejną motywującą i otwierającą oczy :). Dzięki temu, że Tomek pisze zwięźle i konkretnie udało mi się ją przeczytać jednym tchem i stwierdzam, że jest inna niż wszystkie. Jaka miła odmiana i zaskoczenie, kiedy zauważyłem, że wstęp nie zaczynał się słowami „Śmiali się kiedy jechałem na tygodniowe spotkanie z milionerem” ;). Całość utrzymana jest w formie dziennika i fajnie pokazuje styl życia i myślenia ludzi naprawdę bogatych, który różni się trochę od tego lansowanego przez media – pokazują one zazwyczaj bogatą klasę średnią, albo gwiazdy showbiznesu i wmawiają nam, że to są prawdziwi milionerzy :).

Polecam zapoznanie się chociaż z darmowym fragmentem, pozwoli to zobaczyć w jakim stylu napisana jest całość. Żeby go dostać trzeba podać maila, ale jak komuś nie pasuje to przecież zawsze może się później wypisać z listy :). Formularz jest tu:

http://www.tydzienzmilionerem.pl/fragment.html

Nie mam żadnej korzyści materialnej z polecania tego ebooka – po prostu naprawdę mi się spodobał :).

1 komentarz do “Tydzień z Milionerem”

Dodaj komentarz