10 komentarzy do “Świetny wywiad”

 1. dobra, zróbmy test. Ja od dzisiaj codziennie będę uprawiał jogging, natomiast mój przeciwnik (możesz to być Ty) będzie myślał codziennie przez pół godziny, że uprawia jogging. Spotkamy się za pół roku i zobaczymy kto zrobił większe postępy.

  Odpowiedz
 2. Wy to od razu wszystko dosłownie :). Chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt, że jednak postawa człowieka i jego sposób myślenia pozytywnie wpływa na jego działania. Gdyby to działało w 101% w ten sposób to każdy codziennie godzinę poświęcałby zapewne na myślenie o nieśmiertelności bo chyba czas jest jedynym limitem narzuconym na człowieka :). Wszystko inne można zdobyć w ten czy inny sposób.

  Odpowiedz
 3. Witam
  Mam pytanie do Ciebie Szymonie trochę z innej beczki. Ponieważ nie mogłem dodać tego komentarza w odpowiednim temacie to dodam go tu. Czy biorąc udział w programie partnerskim fts.pl zdażyło Ci się, że zapisał się jakiś klient zapisał się na kurs a nie wpłacił pieniędzy za niego?

  Odpowiedz
 4. Mynth, myślę, że wygrał byś zakład. Wcale nie dlatego, że ćwiczenie w wyobraźni nie przyniosło by rezultatów ale dlatego, że łatwiej po prostu wyjść i pobiegać niż codziennie tworzyć wizje tego jak biegasz i jak się męczysz itd.
  To tak jak z wychodzeniem z choroby. Łatwiej się poddać chorobie niż ciągle sobie powtarzać, że już przechodzi i być do tego pełnym optymizmu.

  Odpowiedz
 5. A jednak warto wizualizować codziennie to do czego się dąży. Osobiście uwielbiam trening wizualizacji celu. Sprawa naprawdę ciekawa tym bardziej, że czuję się potem wyśmienicie i jakoś same dobre rzeczy mi się przytrafiają 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz