Narzędzia do email marketingu raz jeszcze

W poprzedniej notce wspomniałem o FreeBocie i płatnym UltimateMailerze. Dziś krótko chciałbym jeszcze raz zachęcić wszystkich do rejestracji na FreeBot.pl, a to dlatego, że znalazłem dane do starego konta w programie partnerskim cnebpoints i zapewne będę miał jakieś korzyści z poleconych osób :). Więc link z moim id partnerskim to: http://www.freebot.pl/?t=15024. Drugi powód dla, którego jest dzisiejsza notka to fakt, że został udostępniony bliźniaczy system – ImpleBot. Jest on zdecydowanie tańszy od UltimateMailer’a opisywanego ostatnio, a do tego jeśli masz darmowe konto na FreeBot to możesz przez 14 dni testować jego komercyjną wersję (czyli imple) bez żadnych opłat (po zalogowaniu się do freebota zobaczysz odpowiednią opcję). Czym różni się wersja darmowa od płatnej? Wszystko wyjaśniono na http://www.implebot.pl/?t=15024. Link naturalnie z linkiem partnerskim :).

Generalnie zaczynam pomału zauważać pozytywne aspekty tego typu działań. Ludzie chętnie się zapisują i wystarczy podtrzymywać z nimi kontakt, żeby od czasu do czasu przedstawić im jakąś ciekawą ofertę :).

2 komentarze do “Narzędzia do email marketingu raz jeszcze”

  1. Implebot jest strasznie drogi. 97 zł rocznie za jedno konto. Wkrótce w PP Ententa będzie kolejny produkt do promowania – autoresponder do instalacji na własnym serwerze. Co prawda wymaga on instalacji u siebie i trochę wiedzy technicznej ale będzie tani – w okolicach 150 zł za dożywotnią licencję i będzie można tworzyć dowolną ilość kont.

    Odpowiedz
  2. Interesuje mnie jak to jest właśnie z jakimiś ofertami w mailach. Nie widzę nic złego w tym aby mieć w stopce jakiś link partnerski, ale żeby zwiększyć skuteczność jednak pasowałoby coś o tej ofercie napisać w mailu. I tu pytanie, jak to robić żeby to nie wyglądało na spam?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz