Program partnerski Kapturek.pl

Tak jak obiecałem, wdrażam pomału swój pierwszy program partnerski. Opis i rejestracja jest tutaj – http://www.kapturek.pl/ext/program_partnerski/program, a jeśli chodzi o materiały reklamowe to już piszę :).

1. Bannerki – nie jest to najskuteczniejsza forma reklamy, ale można próbować :). Pakiet do pobrania TUTAJ.

2. Feedy by Arrival :). Jako, że skrypt programu partnerskiego w systemie SunWeb jest prosty jak konstrukcja cepa i nie ma szans na jakieś rozwiązania pozwalające normalnie sprzedawać to postanowiłem sam dopisać sobie moduły eksportu danych. Programista ze mnie marny, ale najważniejsze, że działa :). Udostępniam kilka feedów, które można wykorzystać do zbudowania kopii sklepu. Opiszę jeden, a pozostałe i tak poznacie patrząc na kod udostępnionych skryptów.

– losowe produkty
http://pp.kapturek.pl/random.php?kat=11&id=123&limit=5
kat – nieobowiązkowy – id kategorii
id – id partnera dostępny po zarejestrowaniu sie w programie
limit – ilość produktów do pokazania

A TUTAJ prosty skrypt pozwalający wyświetlić kilka losowych produktów.

– gotowa kopia sklepu – korzysta z kilku feedów do pobierania danych o kategoriach, produktach, nazwach itp. Kto nie zna php niech po prostu zainstaluje, a kto zna to może sobie z kodu wyciągnąć potrzebne rzeczy :). Przykładowy sklep działający na wersji z mod_rewrite jest tu – http://kapturek.ksiazki24.net. Pobrać można poniżej:

Wersja z mod_rewrite – download
Wersja bez mod_rewrite – download

Całość zrobiona jest tak, że każdy produkt to osobna podstrona, więc łącznie skrypt daje kilkaset podstron – w sam raz do postawienia jako farma :).

8 komentarzy do “Program partnerski Kapturek.pl”

 1. nie chce być sceptyczny ale jesli klient kupuje gumki za 6.99 zł a ja mam oczymuje z tego 5 % czyli 35 gr ; DDD

  To uzbieranie 50 zł potrzebnych do wypłaty może zając wieki ;asdff

  Btw to chyba, że wszyscy od razu kupują xxx sztuk ? ; P

  Odpowiedz
 2. Średnia kwota zamówienia zawierającego same gumki to ok 30 zł + koszty wysyłki. Kiedy dochodzi bielizna to większość takich zamówień przekracza kwotę 100 zł. Więc nie powinno być źle :).
  Zresztą nie mówię, że to jest pp, dzięki któremu będziesz bogaty ;). Ale jak wiadomo dywersyfikacja to podstawa więc myślę, że na istniejące strony warto wrzucić choćby buttonik, a dodatkowo postawić kilka „sklepów” korzystając z udostępnionego skryptu. Jeśli zdążę to jeszcze dziś napiszę wersję z opcją wyświetlania jakiegoś feeda rss i losowych dowcipów tak, żeby była z tego prosta farma ;).

  Odpowiedz
 3. Poza tym weź pod uwagę fakt, że otrzymasz wieczną prowizję od złapanego klienta. Każdy klient się rejestruje i wszystkie jego przyszłe transakcje są naliczane jako Twoje. Do tej pory od ok 6 miesięcy w trakcie których sklep istnieje ok 80% osób kupiło więcej niż raz. Masa klientów kupuje kilka razy :). Co najlepsze wskaźnik ten cały czas rośnie. Średnia częstotliwość zakupów stałego klienta to ok miesiąc. Więc to naprawdę świetna okazja do wygenerowania sobie dochodu pasywnego.

  Odpowiedz
 4. Rozumiem ze po sciagnieciu sklepu nalezy zmienic $partnerid=’xx’; na swoje, uzyskane w PP? Nie doszedl do mnie zaden email od kapturka, ale kliknalem sobie w „Generacja adresu z którego będą mogli rejestrować się inni partnerzy pochodzący z Twojego polecenia” i mialem na koncu adresu „13” i rozumiem ze to jst moj id? 😉
  a jak skoncze grafike, to sie pochwale gotowym sklepem 😉

  Odpowiedz
 5. Próbuję się zarejestrować w systemie partnerskim na stronie Kapturek.pl
  Mam do wypełnienia pole „Polecający” – jaki numer mam wpisać, gdy o sklepie najpierw usłyszałem na forum PiO a potem tutaj?

  Odpowiedz
 6. Pomyśl nad wstawieniem meta decription, który pobierał by dane z opisu feeda. W sensie dla kategorii – „To jest kategoria z gumkami – Anatomiczne”. Dla szczegolow gumki, wiadomo, ze mozna pobrac meta z opisu danej gumki.
  Description sie przyda bo (mimo ze dorzucilem jakiegos rss feeda do szczegolow) mi strony laduja w SI i bez sensu sie staje ich pozycjonowanie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz