Fajny PP dla stron rozrywkowych

Znajomy od kilku lat prowadzi serwis http://www.przydatne.pl i całkiem ładnie na tym zarabia :). Kiedy kilka tyg. temu wprowadził program partnerski postanowiłem rozpocząć testy :). Promuję WatchTV tylko na http://hahau.pl i obecnie ratio wynosi ok. 1:82 (1 sms czyli 2 zł na 82 wejścia). Nic nadzwyczajnego, adsensa tym się nie zastąpi, ale zawsze to kilka groszy więcej, zwłaszcza, że w branży rozrywkowej ciężko o dobre stawki za kliki.

W ciągu ostatnich dni w programie tym pojawił się też 2-gi poziom – 10% od poleconego usera. W związku z tym zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapisania się z moim refem 😉 – http://pp.przydatne.pl/pp.arrival.

3 komentarze do “Fajny PP dla stron rozrywkowych”

 1. Brak danych firmy na stronie wyklucz możliwość przystąpienia do tego PP. Dla mnie w chwili obecnej jest on zupelnie nie przekonujacy…

  Odpowiedz
 2. „całkiem ładnie na tym zarabia” – cos wiecej moglbys na ten temat powiedziec? Orientacyjnie – ile ma miesiecznie na czysto?

  Odpowiedz
 3. abc: Z tego co rozmawiałem, ze znajomym dane firmy pojawią się na dniach. Działalność jest w trakcie rejestracji, a że wypadły święta to mu się przedłużyło :). Niemniej jednak ręczę za wypłacalność tego pp.

  michal: Zależy jak na to patrzeć. Z samego hahau.pl mam 1-3 smsy dziennie. Marne pieniądze, ale biorąc pod uwagę, że po wrzuceniu tego nie spadły dochody ani z adsense, ani z tradedoublera to mamy bonus na pepsi ;).

  Odpowiedz

Dodaj komentarz