Uff jak gorąco…

Nie wiem jak wam, ale mi w takim upale kompletnie praca nie wychodzi. Na szczęście dziś jest już trochę chłodniej i można wracać do harówki ;). Notka ta będzie miała mega chaotyczny charakter spowodowany upałem i tym, że na chwilę obecną nie mam pomysłu na nic innego ;).

Zauważyłem, że na blogu jest coraz więcej osób krytykujących – dobrze, świadczy to tylko i wyłącznie o jego rozwoju ;). Opinia o tym, że naczytałem się książek i teraz kopiuję idee na bloga jest trochę nie trafiona. Nie jestem kolejnym guru wymyślającym/tworzącym idee, trendy, modę ;). Na blogu jeśli już coś komentuję to właśnie cudze teksty/produkty/projekty. Siłą rzeczy muszę o tym wspomnieć, a jak komuś się nie podoba – droga wolna, blogosfera jest długa i szeroka.

Mamy wakacje – ruch na stronach -50% (pewnie branża turystyczna ma lepiej, ale inni cierpią ;)). Niemniej jednak warto się przygotowywać na powrót wczasowiczów. W końcu znów zaczną serfować, klikać i wydawać $$$ ;). Samotworzące się zaplecza i inne farmy nadal świetnie się indexują więc korzystajcie. Pozycje pięknie rosną – zapewne wielu pozycjonerów też odpoczywa i przestało nadzorować sprawy ;).

Piszecie, że w tekstach o systemach wymiany zabrakło linkorna. Nie ma go dlatego, że jest to system, z którym nigdy nie miałem do czynienia. Owszem mam tam konto, ale praktycznie go nie używałem. W związku z tym chcę poinformować wszystkich, że istnieje jeszcze system http://www.linkorn.pl, o którym nie mam zielonego pojęcia i jeśli czyta tego bloga ktoś kto ma z tym systemem jakieś doświadczenia to bardzo proszę o napisanie tekstu, który by go opisywał wraz z subiektywną opinią autora :). W zamian link ;).

Kończę czytać książki i ebooki dotyczące inwestowania, o których parę postów temu wspominałem. Niedługo podzielę się opinią na ich temat, a niektóre są naprawdę warte uwagi :).

P.S. Zapraszam wszystkich AW na forum, na którym zostawiłem info o kolejnym „projekcie”. Rzecz może mała, ale to kolejne grosiki to dużego dochodu pasywnego ;).

8 komentarzy do “Uff jak gorąco…”

 1. Ehh najgorsze jest to ze sie za te zaplecza zabrac nie moge
  Mysle o nich juz kilka miesiecy i nic :(. trzeba jeszzce kase zarobic na domeny i hostingi ;(
  Jak ma sie z zcego zyc to najlepiej inwestowac w fundusze
  ustabilizowane 🙂
  Jak nie ma sie dobrych kontaktow na giedzie i pierwszorzednych informacji w pierwszorzednym czasie
  to najczesciej wychodzi sie na 0 🙂
  Na jakie forum? 🙂

  Odpowiedz
 2. azasaa: no raczej nie odgadniesz 🙂 ale brutalforce kiedys da efekt 🙂 jak bardzo chcesz to podaj maila, ale to nie pozwala na pelny dostep do forum 🙁 – niestety.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz