seoTXT.pl – Zlecanie tekstów jeszcze nigdy nie było takie proste!

Na PiO pochwaliłem się już jakiś czas temu, ale wiem, że nie każdy czyta to forum, więc wypada i tu napisać :). Opinie użytkowników można przeczytać tutaj: http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=115858


Założenia projektu
Sam regularnie od kilku lat zlecam tworzenie tekstów freelancerom i miałem już dosyć ciągłego dogadywania się na maile, ginących tekstów, obawiania się, ze ktoś nas wykiwa czy nie dotrzymywanych terminów. Postanowiłem więc uruchomić ofertę, w której staram się niwelować te wszystkie niedogodności. System pozwala na:

  • szybkie dodawanie zleceń, bez konieczności wertowania ogłoszeń i wymiany maili;
  • doładowanie konta korzystając z szybkich płatności i pobranie faktury vat prosto z panelu;
  • dostęp do zakończonych zleceń z dowolnego miejsca na świecie dzięki prowadzonemu archiwum – już nigdy nie zgubisz tekstów;

Jak to działa?
Krok po kroku:
1. Ładujesz konto punktami. 1 pkt = 1 zł netto / 1,23 zł brutto.
2. Dodajesz nowe zlecenie.
3. Czekasz na propozycję terminu wykonania (jeśli zlecenie było dedykowane dla konkretnego pracownika to tylko on poda termin, jeśli dla wszystkich to otrzymasz kilka propozycji) i akceptujesz ten, który Ci odpowiada lub na tym etapie anulujesz zlecenie.
4. Zlecenie idzie do realizacji.
5. Po zakończeniu zlecenia masz podgląd tekstów i jeśli coś jest nie tak, możesz przez prosty system ticketów zgłosić to pracownikowi, a on poprawi błędy jeśli wynikały z jego niedopatrzenia.
6. Jeśli wszystko jest okey to akceptujesz zlecenie i masz do niego cały czas dostęp z poziomu panelu.

Typy zleceń
Na chwilę obecną są 2 rodzaje zleceń:
1. Standard – czyli precle, zaplecza, opisy do katalogów i ew. teksty z synonimami. Stawka to 3 pkt za 1000 znaków bez spacji (można zamawiać wielokrotność 100 znaków, rozliczane proporcjonalnie czyli 0,3 pkt za 100 znaków). Są to poprawne teksty nadające się do w/w celów.
2. Niestandard – wszystko inne. Dodając takie zlecenie, oprócz propozycji terminu dostaniesz też od każdego pracownika propozycję stawki. Opisuj zlecenie dokładnie tak, aby pracownik wiedział czego konkretnie oczekujesz.

Kim są pracownicy?
Na chwilę obecną przy projekcie zatrudnione są 4 osoby, które piszą teksty także dla mojej firmy. Ich zainteresowania oraz przykładowe prace, można zobaczyć tu: http://www.seotxt.pl/info.php?ak=pracownicy.
Dlaczego system nie jest otwarty dla każdego tekściarza? Z prostego powodu – seoTXT ma uprościć zlecanie tekstów i dać Ci pewność, że usługa będzie dobrej jakości. Na otwartej platformie trzeba zawsze przebijać się przez dziesiątki wykonawców, zastanawiać się który jest okey, który ma dobre opinie i tak dalej. W seoTXT możesz bez czasochłonnej analizy zlecić wykonanie treści.

Teksty 80% taniej?
Nadrzędnym celem jest dotrzymywanie deklarowanych terminów, jednak jesteśmy tylko ludźmi i na wiele spraw nie mamy wpływu. Dlatego dla naszych klientów oferujemy unikalną na rynku „promocję”. Jeśli zadeklarowany termin nie zostanie dotrzymany otrzymasz zwrot 80% punktów zarezerwowanych dla danego zlecenia i naturalnie komplet zamówionych treści!

Program partnerski
Dla zadowolonych klientów istnieje możliwość polecania systemu innym. Otrzymasz za to 5% wiecznej prowizji (od opłaconych doładowań poleconej osoby). Zarobione w ten sposób punkty nie podlegają zamianie na gotówkę, służą do opłacania zamówień na teksty.

Gotowe teksty
W systemie jest możliwość zakupu gotowych paczek tekstów. Na chwilę obecną jednak nie ma się czym chwalić bo praktycznie nie uzupełniliśmy jeszcze zasobów. Jest do dodatkowa funkcjonalność, więc będzie pomału rozwijana i sukcesywnie baza gotowych tekstów/paczek się powiększy.

Dodaj komentarz