Naturalne linki i trochę pizzy ;)

Mój blog ma dopiero kilka tygodni, a dorobił się sporej ilości naturalnych linków. Jako pierwszy spamer czwartej RP nigdy się takim czymś zbytnio nie przejmowałem, ale efekt napisania kilku tekstów jest naprawdę extra :). Kilkadziesiąt linków z tematycznych blogów, for, stron prowadzi prosto tu :). Wysyłają sporo ruchu i na pewno miałyby fajny wpływ na pozycję w googlu gdyby nie to, że linkujecie mnie z beznadziejnymi anchorami 😛 ;-). Ale lepsze to niż nic.

Od kilku dni po prawej wisi bannerek netkelnera – co jak co, ale idea tego serwisu mi się podoba. Trochę mi szkoda, że mieszkam na zadupiu i nie mogę sobie zamówić pizzy kiedy tylko mam ochotę ;). Za to sądząc po google analytics większość z was może i mam nadzieję, że to zrobi bo pasuje mi w końcu zmienić samochód :P.

Kilkadziesiąt osób skutecznie zarabia w PP kapturka :). Od czasu jego wprowadzenia obroty wzrosły o kilkanaście % – dzięki :). Niedługo premiera PP do sklepu http://www.gustowna.pl i  w związku z tym, że soft jest w 100% gotowy i jest w nim kilka ciekawych materiałów promocyjnych (m.in. fajne boksy jak adsense z miniaturkami produktów), chciałem zaprosić kilku ochotników do testowania tego na swoich stronach :). Oferuję 10% od sprzedaży bezpośredniej i 2% od sprzedaży przez poleconą osobę. Prowizja naturalnie wieczna (z raz złapanego klienta masz prowizję do końca świata ;)), cookie ustalane na rok (klient dziś wchodzi do sklepu, ale kupi coś za max 365 dni i też dostaniesz prowizję :)). Zainteresowanych proszę o założenie konta w sklepie korzystając z tego linka – KLIK – i później o maila na adres [email protected] z prośbą o aktywację PP dla swojego loginu (pisać login jaki się wybrało podczas rejestracji w gustownej). Fajnie by było gdybyście napisali też na jakich stronach chcecie promować sklep, ewentualnie czy chcecie tworzyć pod niego ministrony itp. Zapraszam :).

I ostatnia sprawa – wielu z was na pewno dodaje swoje wpisy do precli :).  Otóż do końca tygodnia postawię 5 takich moderowanych – każdy na osobnej domenie i każdy na innym IP z innej klasy C – moc powinna być fajna :). Dodanie wpisu będzie najprawdopodobniej płatne. Niemniej jednak na początek, żeby je jakoś zaindexować potrzebuję trochę treści. Przyjmę teksty od 10 osób za darmo na wieki wieków :), więc jeśli ktoś chce 5 tak mocnych linków to proszę o przesłanie 5 unikalnych tekstów na dany temat na mojego maila. Teksty minimum 1000 znaków i max 3 linki. Piszcie też proponowaną kategorię. Liczy się kolejność zgłoszeń :).

6 komentarzy do “Naturalne linki i trochę pizzy ;)”

 1. Jak by w programie partnerskim gustowna.pl była możliwość stawiania własnego sklepu (subsklepu) … tak by promować własną marke to by było ok 😉 prowizja odpowiada tylko jeszcze ten szczególik 🙂

  Odpowiedz
 2. Takiej opcji nie będzie z jednego prostego powodu. Większość producentów nie zgadza się na dowolne wykorzystywanie ich zdjęć. Teraz mam np. opcję boksów reklamowych w pp i będziemy musieli przerabiać soft, żeby w ten sposób pojawiała się oferta 2-4 producentów, a reszta niestety nie pozwala na to.
  Pracuję póki co nad jakimś rozwiązaniem, które pozwoli mi udostępnić wam jednak możliwość stawiania własnych sklepów nawet bardziej zaawansowanych niż kapturek – wtedy po postawieniu trzeba by go zgłosić do mnie i poczekać kilka dni aż załatwię na daną domenę pozwolenie na wykorzystywanie fotek :).

  Odpowiedz
 3. Właśnie zacząłem korzystać z PP Kapturek.pl i mam pewną sugestię mógł byś zrobić pionowe bannery reklamowe 🙂 Mam wolne całe menu, a musiałem dodać button.

  Mała rzecz, a cieszy 🙂

  Odpowiedz
 4. Możesz sobie zakupić pizze u netkelnera wystarczy że dodasz jaki bar do niego i negocjacja się powiedzie.

  Jak się zarejestrowałeś tam.Ja próbowałem to wynika że trzeba podać adres jakiegoś lokalu ale u mnie w mojej dziurze są może z 2 lokale z fast foodem ale bez pizzy jedynie co sprzedaje pizze to piekarnia WJST LISAK ale i tak to trzeba podgrzać w mikrowali i nie jest taka duża

  Odpowiedz

Dodaj komentarz