Mój blog ma dopiero kilka tygodni, a dorobił się sporej ilości naturalnych linków. Jako pierwszy spamer czwartej RP nigdy się takim czymś zbytnio nie przejmowałem, ale efekt napisania kilku tekstów jest naprawdę extra :). Kilkadziesiąt linków z tematycznych blogów, for, stron prowadzi prosto tu :). Wysyłają sporo ruchu i na pewno miałyby fajny wpływ na pozycję w googlu gdyby nie to, że linkujecie mnie z beznadziejnymi anchorami 😛 ;-). Ale lepsze to niż nic.

Od kilku dni po prawej wisi bannerek netkelnera – co jak co, ale idea tego serwisu mi się podoba. Trochę mi szkoda, że mieszkam na zadupiu i nie mogę sobie zamówić pizzy kiedy tylko mam ochotę ;). Za to sądząc po google analytics większość z was może i mam nadzieję, że to zrobi bo pasuje mi w końcu zmienić samochód :P.

Kilkadziesiąt osób skutecznie zarabia w PP kapturka :). Od czasu jego wprowadzenia obroty wzrosły o kilkanaście % – dzięki :). Niedługo premiera PP do sklepu http://www.gustowna.pl i  w związku z tym, że soft jest w 100% gotowy i jest w nim kilka ciekawych materiałów promocyjnych (m.in. fajne boksy jak adsense z miniaturkami produktów), chciałem zaprosić kilku ochotników do testowania tego na swoich stronach :). Oferuję 10% od sprzedaży bezpośredniej i 2% od sprzedaży przez poleconą osobę. Prowizja naturalnie wieczna (z raz złapanego klienta masz prowizję do końca świata ;)), cookie ustalane na rok (klient dziś wchodzi do sklepu, ale kupi coś za max 365 dni i też dostaniesz prowizję :)). Zainteresowanych proszę o założenie konta w sklepie korzystając z tego linka – KLIK – i później o maila na adres szymon@bogatypartner.pl z prośbą o aktywację PP dla swojego loginu (pisać login jaki się wybrało podczas rejestracji w gustownej). Fajnie by było gdybyście napisali też na jakich stronach chcecie promować sklep, ewentualnie czy chcecie tworzyć pod niego ministrony itp. Zapraszam :).

I ostatnia sprawa – wielu z was na pewno dodaje swoje wpisy do precli :).  Otóż do końca tygodnia postawię 5 takich moderowanych – każdy na osobnej domenie i każdy na innym IP z innej klasy C – moc powinna być fajna :). Dodanie wpisu będzie najprawdopodobniej płatne. Niemniej jednak na początek, żeby je jakoś zaindexować potrzebuję trochę treści. Przyjmę teksty od 10 osób za darmo na wieki wieków :), więc jeśli ktoś chce 5 tak mocnych linków to proszę o przesłanie 5 unikalnych tekstów na dany temat na mojego maila. Teksty minimum 1000 znaków i max 3 linki. Piszcie też proponowaną kategorię. Liczy się kolejność zgłoszeń :).